Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Ogłoszenie archiwalne

Dom, ul. Lipowa

Lipowa, Dąbrowa Chotomowska, mazowieckie

  • 799 000 zł
  • 130,55 m²
  • 6 120,26 zł/m²

Dom, ul. Lipowa

Lipowa, Dąbrowa Chotomowska, mazowieckie

zaktualizowane:
22 maja 2023

799 000 zł

130,55 m²

6 120,26 zł/m²

Dom, ul. Lipowa

Zaktualizowane: 22 maja 2023

799 000 zł 130,55 m² 6 120,26 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
604 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
2022

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

604 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

2022

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 799 000 zł (6 120,26 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Dąbrowa Chotomowska)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 130,55 m² (114,10 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje, 2 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2022
  •   pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 604 m²
  •   kształt: nieregularny; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Powierzchnia dodatkowa: taras
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: prąd, gaz, szambo; ogrzewanie: gazowe, własne, centralne ogrzewanie
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości ABC, zaktualizowane: 22.05.2023
  •   numer ogłoszenia: 81/6213/ODS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży jednorodzinny, wolnostojący, piętrowy dwulokalowy dom na działce o powierzchni 604m2, wybudowany w sąsiedztwie nowo powstałych, jednorodzinnych zabudów mieszkaniowych. Doskonała lokalizacja cicha i spokojna okolica w niedalekiej odległości przystanek PKP, SKM w Chotomowie, oraz niezbędna infrastruktura. (...)

Kontakt

Agent

Tomasz Przybysz

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Tomasz Przybysz

Pełna oferta agenta